Contact

E-mail:

Contact

Vind ons

Heb je nog vragen over de werking van onze vereniging? Heb je nog andere informatie nodig? Laat het ons weten.

Bestuur

De ledenbijeenkomsten gaan door in Evenementenhal Den Dijk, Rozenkransweg 4 te 3520 Zonhoven.

Een vraagje aan iemand van het bestuur? Dat kan!

Voorzitter, website - Stefan Kempeneers

  stefan.kempeneers@skynet.be

Vice-voorzitter, prospectie, excursies - Willy Vandewal

vandewal_willy@telenet.be

Secretaris, penningmeester, Raad voor Aardwetenschappen - Mathieu Driesen

  driesen.tilkin@gmail.com

Redactie Geolithos, beheer Whatsapp-groep - Ludo Jamart

ludo.jamart@telenet.be

Facebook - Peggy Jacobs

peggyjacobs@live.nl

Bibliotheek - Udo Van Laethem

udo.van.laethem@telenet.be

Samenaankoop - Luc Waumans

luc.waumans@gmail.com

Prospectie, excursies - Nico Nilis

nico.nilis@gmail.com

Francis Reenaers

francis.reenaers@yahoo.com

Prospectie, excursies - Kris Vanderschot

krisvanderschot@gmail.com

Prospectie, excursies - Johnny Vliegen

johnnyv1975@outlook.com